Kolejne poprawki i usprawnienia.

Część osób, które ostatnich dniach odwiedzają stronę mogła zauważyć delikatne zmiany. Jeżeli masz wyłączone wyswietlanie obrazków na dole znajdują się linki textowe. Udało się poprawić wyświetlanie obrazków png w IE6 i wyświetlanie frame'a też poprawnie działa. Ostatnia pozostała Opera nieugięta na prośby i groźby.
Strona cały czas jest rozbudowywana, czekamy na wasze propozycje i artykuły, tutoriale, poradnki dla początkujących itp. Cokolwiek co może zainteresować początkujących jak i zaawansowanych graczy Go.
Pozdrawiam.
Admin.

Strona dostępna pod wygodniejszym aliasem.

Hurra! Stronka oficjalnie rusza w sieć. Teraz wystarczy skierować się pod adres www.koszalin.go.pl i już lądujemy na tej stronce. Miłego surfowania.
Wielkie podziękowania dla matmana. ;)
Admin.

Zakończone?

No to stronka działa i wygląda w miarę ładnie we wszystkich przeglądarkach:

Dlatego polecam przeglądać w Firefox'ie.
Admin.

Kolejne poprawki na stronie

Powoli udaje się usunąć błędy w wyświetlaniu w najpopularniejszych pzeglądarkach. Najlepiej (bo bez problemów) działa Firefox 2 (niższe prawdopodobnie też. W tej chwili staram sie poprawić przeźroczystość dla Opery i może się nawet udać - efekt widać na Home (nie działa na innych i nie wiem czemu ale.. ;) damy rade. Na IE z kolei wyświetla się wszystko poprawnie poza IFRAME'em, który tak jak na Operze nie chce dostosować swoich rozmiarów do treści (coś z javascriptem?). Osoby znające się na temacie proszę o kontakt (najlepiej gg).

Życzymy miłego pobytu.
Admin.

Uruchamiamy Stronę Koszalińskiego Klubu Go

Startuje strona miłośników Go w Koszalinie. Wszystko jest juz przygotowane, czekamy teraz tylko na osoby chętne do pisania artykułów. Chętni (najlepiej już z artykułem na jakiś temat) mogą się zgłaszać na adres: (juz niedługo).
Admin.